skip navigation
Date Result Opponent Location Status
Sun Nov 14
 13 
Brainerd
 3 
Brainerd
FINAL
Sun Nov 21
 2 
Moorhead Blue
 12 
Moorhead Youth Rink
FINAL
Sun Nov 28
Grand Rapids Grey
 0 
 18 
Nymore: Nymore
FINAL
Sun Nov 28
Grand Rapids Black
 1 
 10 
Bemidji Community Arena: Sanford Power Rink
FINAL
Sun Dec 12
 17 
International Falls
 0 
International Falls
FINAL
Sun Dec 12
 12 
International Falls
 2 
International Falls
FINAL
Sun Dec 19
Brainerd
 3 
 12 
Nymore: Nymore
FINAL
Tue Dec 21
Bagley
 1 
 12 
Nymore: Nymore
FINAL
Mon Dec 27
 16 
Greenway
 2 
Coleraine
FINAL
Fri Jan 7
Farmington
 3 
 3 
Lakeville Ames Arena, 19900 Ipava Avenue, Lakeville, MN, USA - Rink 2
FINAL
Sat Jan 8
 3 
Mahtomedi
 5 
Lakeville Ames Arena, 19900 Ipava Avenue, Lakeville, MN, USA - Rink 1
FINAL
Sat Jan 8
Minneapolis
 3 
 6 
Lakeville Ames Arena, 19900 Ipava Avenue, Lakeville, MN, USA - Rink 2
FINAL
Sun Jan 9
 5 
Lakeville South
 2 
Lakeville Ames Arena, 19900 Ipava Avenue, Lakeville, MN, USA - Rink 1
FINAL
Fri Jan 14
Northstars
 1 
 5 
Gambucci Arena, 1122 7th Avenue South, Grand Forks, ND, USA
FINAL
Sat Jan 15
 3 
Minot Black
 2 
Gambucci Arena, 1122 7th Avenue South, Grand Forks, ND, USA
FINAL
Sat Jan 15
 8 
West Fargo Stampede Yellow
 0 
Gambucci Arena, 1122 7th Avenue South, Grand Forks, ND, USA
FINAL
Sun Jan 16
 3 
Watford City
 0 
Purpur Arena and Gambucci Arena, 7th Avenue South, Grand Forks, ND, USA - Gambucci Rink
FINAL
Sun Jan 16
 2 
Sioux Falls
 3 
ICON Sports Center, 47th Avenue South, Grand Forks, ND, USA - Judd Rink
FINAL
Fri Jan 21
Becker/Big Lake
 2 
 8 
Sanford POWER - Bemidji, Division Street West, Bemidji, MN, USA
FINAL
Sat Jan 22
Wayzata
 2 
 2 
Sanford Power Rink
FINAL
Sat Jan 22
 11 
Somerset
 4 
1st National Rink
FINAL
Sun Jan 23
Becker/Big Lake
 4 
 6 
Sanford POWER - Bemidji, Division Street West, Bemidji, MN, USA
FINAL
Sun Jan 23
Wayzata
 3 
 2 
Bemidji Community Arena, Division Street West, Bemidji, MN, USA - 1NR
Final/OT
Sat Jan 29
 6 
Grand Forks Red
 2 
Gambucci
FINAL
Sun Jan 30
 7 
Grand Forks Blue
 4 
Purpur
FINAL
Sun Jan 30
 7 
Grand Forks White
 6 
Eagles
FINAL
Fri Feb 4
Grand Forks Blue
 1 
 5 
Bemidji Community Arena: Sanford Power Rink
FINAL
Sun Feb 6
Grand Forks Red
 1 
 7 
Nymore: Nymore
FINAL
Sun Feb 6
Grand Forks White
 4 
 10 
Bemidji Community Arena: Sanford Power Rink
FINAL
Fri Feb 11
East Grand Forks
 2 
 5 
Bemidji Community Arena: 1st National Rink
FINAL
Sat Feb 12
 4 
St Cloud B1
 2 
MAC
FINAL
Sat Feb 12
 - 
Sartell (Scrimmage, No Refs)
 - 
Scheels Athletic Complex
3:00 PM CST
Fri Feb 18
 8 
Bismark White
 0 
Coliseum Facility, 807 17th Avenue North, Fargo, ND, USA
FINAL
Fri Feb 18
 2 
Minnetonka Black
 0 
Southwest Youth Ice Arena, 4404 23rd Avenue South, Fargo, ND, USA - Fowler Rink
FINAL
Sat Feb 19
 2 
Chaska Chanhassen Gold
 1 
H.A. Thompson & Sons Arena, 17th Avenue North, Fargo, ND, USA
FINAL
Sat Feb 19
 11 
Wayzata Blue
 2 
The West Fargo Sports Arena, 520 32nd Avenue West, West Fargo, ND, USA - Auxiliary Rink
FINAL
Sun Feb 20
 8 
Williston Gray
 2 
Moorhead Sports Center, 4th Avenue South, Moorhead, MN, USA - North Rink
FINAL
Sun Feb 20
Red Lake Falls
 - 
 - 
Bemidji Community Arena: 1st National Rink
1:00 PM CST
Sun Feb 20
 4 
Des Moines Red
 5 
Southwest Youth Ice Arena, 4404 23rd Avenue South, Fargo, ND, USA - Fowler Rink
FINAL
Thu Feb 24
 12 
Bagley
 1 
Bagley
FINAL
Sun Feb 27
Squirt B White
 - 
 - 
Bemidji Community Arena: Sanford Power Rink
4:00 PM CST
Sat Mar 5
Bagley
 0 
 13 
Hallock Ice Arena, 3rd Street South, Hallock, MN, USA
FINAL
Sat Mar 5
Crookston
 0 
 13 
Hallock Ice Arena, 3rd Street South, Hallock, MN, USA
FINAL
Sun Mar 6
EGF White
 6 
 1 
Hallock, MN, USA
FINAL